Opdrachtgevers

Bullens communicatie regie adviseert en adviseerde

Aqua for All, Den Haag www.aquaforall.nl
ASCON, AntiStollingsCentrum Oost-Nederland,Lichtenvoorde/Enschede www.antistollingscentrum.nl
Augen Zentrum Nordwest, Ahaus eag Duitsland, www.augen-zentrum-nordwest.de
Bureau Keteninformatisering Werk en Inkomen, Programmaraad, Utrecht www.bkwi.nl
Carematch, Delden www.carematch.nl
Celtic Classic, Killarney Ireland
Coes Metaalbescherming, Vriezenveen www.coes.nl
Connect International, Leiden www.connectinternational.nl
Dutch Stage Company, Delden
European Transport Region Twente (ETT), Enschede www.ett.nl
Fair Bewaking Twente, Enschede www.fairbewakingtwente.nl
Fair Groep, Lelystad www.fairgroep.com
Fundraising Fashion Fair, Hengelo www.fashionfairhengelo.nl
Gemeente Almelo, publiekszaken www.almelo.nl
Gemeente Enschede, Economie en Werk, ‘participatie en emancipatie’ FIFE, www.FIFEvrouwenbeurs.nl
Gemeente Enschede, Economische Zaken www.enschede.nl
Golden Tulip Rally, Hellendoorn
Internationale HandelsManifestatie (IHM), Enschede/Hengelo
Jongbloed Fiscaal Juristen, Enschede www.jongbloed.tv
Kamer van Koophandel Veluwe en Twente, Enschede www.twente.kvk.nl
Matrix Assurantiën, Enschede
MKB Twente, Enschede www.mkb-twente.nl
Molinos Cusco SA, Cusco Peru
Mozart, Delden
Openbare Bibliotheek Enschede www.bibliotheekenschede.nl
Papageno Jeugdtheater, Enschede
PriceWaterhouseCoopers, Hengelo www.pwc.nl
Projectontwikkelaar in Oost-Nederland
Provincie Overijssel, Zwolle
Rabobank Enschede – Haaksbergen ‘bedrijven’
Regio Twente, Enschede www.regiotwente.nl
Roerink Food Family, Enschede www.RoerinkFoodFamily.nl
Saxion Hogescholen, Enschede en Deventer www.saxion.nl
Service2Media, HQ Enschede www.service2media.com
Share People, Utrecht www.sharepeople.nl
SHIPO NGO, Njombe Tanzania www.shipo-tz.org
Sterren Stralen, Twente
Stichting A-vents, Duiven
Stichting Art in Business, Holten www.arttwente.nl
Stichting AutoSport Oost Nederland (SASON), Hellendoorn-Nijverdal
Stichting Twente Promotie, Twente/Enschede
Stichting Wetenschappelijke Opleidingen Twente (SWOT), Enschede www.swot.nl
Stichting St. Joseph Wonen, Hengelo www.stjoseph.nl
STODT, Hengelo www.stodt.nl
SwetsODV, Almelo www.swetsodv.com
Tropicana de Cuba, Rotterdam – NL / Havana – Cuba
TSM business school, Enschede www.tsm.nl
Twentse Export Sociëteit (TES), Twente www.e-tes.nl
Twents Haring Comité – Twentse Haring Primeur, De Lutte www.twentseharingprimeur.nl
Twents Perspectief; afdelingen EZ Twentse steden en XL Businesspark Twente tijdens PROVADA 2008 www.provada.nl
Welbions, Hengelo www.welbions.nl
Werkplein Enschede www.werkpleinenschede.nl
Werkplein Twente, Twente www.werkpleintwente.nl
Werkpleinen in Nederland via BKWI, Utrecht www.samenvoordeklant.nl
Wings of Support, Amsterdam www.wingsofsupport.org
WOMEN Inc, Amsterdam www.womeninc.nl
World Classic Rockers, Enschede
Zorg & Technologie congres, i.o. gemeente Enschede en Oost nv